-63%

Фустан - код 1510 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336901
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8513 - црвена
  Фустан - код 8513 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 12000 - црвена
  Фустан - код 12000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с надпис в светлозелено - код 11905
  Маица - код 11905
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 1667 - шарено
  Фустан - код 1667 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 0545 - пудра
  Фустан - код 0545 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 11777 - жолта
  Топ - код 11777 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамско сако в цвят бяло - код 2365
  Сако - код 2365 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски топ рипс в черно - код 4604
  Топ - код 4604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Боди - код 11935 - жолта
  Боди - код 11935 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Џемпер - код 0283
  Џемпер - код 0283
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Атрактивен къс дамски гащеризон в бежово - код 2613
  Комбинезон - код 2613 - 3 - кремова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71