-36%

Фустан - код 1510 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336946
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0300
  Фустан - код 0300
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 6071
  Фустан - код 6071
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 5931 - кафеава
  Фустан - код 5931 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 1544 - кафеава
  Фустан - код 1544 - кафеава
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 8989 - окер
  Фустан - код 8989 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Код P98 - розова
  Код P98 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 0590 - борда
  Фустан - код 0590 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 3437 - 3 - црна
  Блуза - код 3437 - 3 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Ролка - код 1591 - 1
  Ролка - код 1591 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Блуза - код 0639 - 1 - црна
  Блуза - код 0639 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Фустан - код 4528 - окер
  Фустан - код 4528 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кардиган - код 4085 - црвена
  Кардиган - код 4085 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71