-63%

Фустан - код 1510 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336856
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11965 - кремова
  Фустан - код 11965 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7003
  Фустан - код 7003
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7411
  Фустан - код 7411
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 11623 - бело
  Тренерки - код 11623 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Кратки панталони - код 2236 - 5
  Кратки панталони - код 2236 - 5
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамска пола в черно с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 7003 - црна
  Фустан - код 7003 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамско боди в черно с надписи - код 4405
  Боди - код 4405 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комбинезон - код 0821 - зелена
  Комбинезон - код 0821 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71