-63%

Фустан - код 1510 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336886
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890
  Фустан - код 11890
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 3948 - небесно сина
  Фустан - код 3948 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11941
  Фустан - код 11941
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11937
  Фустан - код 11937
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11936 - небесно сина
  Фустан - код 11936 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Тениска в цвят мента с принт - код 8312
  Маица - код 8312 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код Р42 - сребро
  Код Р42 - сребро
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2876
  Топ - код 2876 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Къс дамски топ потник в меднокафяво - код 2723
  Топ - код 2723
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Спортски комплет - код 9996 - сиво
  Спортски комплет - код 9996 - сиво
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Блуза - код 4235 - бело
  Блуза - код 4235 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2739 - розова
  Фустан - код 2739 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски къс дънков гащеризон в светлосиньо - код 4039
  Комбинезон - код 4039 - 1
  Најниско MKD 1.710,71 Регуларна цена MKD 2.290,71