-63%

Фустан - код 1510 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336916
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код 390
  Код 390
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 2500 - путер зелена
  Фустан - код 2500 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 3665 - темно зелена
  Фустан - код 3665 - темно зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 820 - зелена
  Фустан - код 820 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7714 - шарена
  Фустан - код 7714 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код AC1005
  Код AC1005
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Фустан - код 9545 - виолетова
  Фустан - код 9545 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0252 - 2 - бело
  Фустан - код 0252 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 698 - тиркизна
  Фустан - код 698 - тиркизна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 2067 - 1 - црна
  Фустан - код 2067 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код HS-98101 - окер
  Код HS-98101 - окер
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Код JW6489 - портокалова
  Код JW6489 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 10. Код Р125 - црна
  Код Р125 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71