-63%

Фустан - код 1510 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336871
-63%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2720 - виолетова
  Фустан - код 2720 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11808 - виолетова
  Фустан - код 11808 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 2856 - неон жолта
  Фустан - код 2856 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9896 - бело
  Комплет - код 9896 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Тениска в бяло с ефектен принт - код 814
  Маица - код 814 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 1039 - 1 - шарена
  Фустан - код 1039 - 1 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Тениска в бежово с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Код B13 - путер зелена
  Код B13 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 20124 - кремова
  Код 20124 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 2579 - бело
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кратки панталони - код 1455 - ментол
  Кратки панталони - код 1455 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71