-34%

Фустан - код 160 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40365
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - црна
  Фустан - код 4765 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 2741 - црна
  Фустан - код 2741 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамска свободна плетена жилетка в светлосиньо - код 0553
  Кардиган - код 0553
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код 525
  Код 525
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Елегантно дамско палто в лилаво - код 1345
  Палто - код 1345
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комплет - код 11988 - бело
  Комплет - код 11988 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 7. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в черно - код 2730
  Комплет - код 2730 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Разкроена дълга дамска пола в светлорозово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 44833
  Топ - код 44833 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71