-38%

Фустан - код 199 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41301
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2745 - шарена
  Фустан - код 2745 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8192 - виолетова
  Фустан - код 8192 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 5273 - црвена
  Фустан - код 5273 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 11669 - бела
  Маица - код 11669 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 6239 - небесно сина
  Фустан - код 6239 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в цвят праскова - код 11758
  Топ - код 11758 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Ефирен къс гащеризон с колан в синьо - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамско спортно долнище с висока талия и ластик в черно - код 0624
  Тренерки-долен дел - код 0624 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортски комплет - код 5713 - црна
  Спортски комплет - код 5713 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Код 10210 - црна
  Код 10210 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71