-40%

Фустан - код 2077 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339916
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0891 - борда
  Фустан - код 0891 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3865 - борда
  Фустан - код 3865 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3865 - црвена
  Фустан - код 3865 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 2829 - борда
  Фустан - код 2829 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11493 - бело
  Блуза - код 11493 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска тениска в светлосиньо с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 13131 - розова
  Фустан - код 13131 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска блуза с щампа в черно - код 4603
  Блуза - код 4603 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 4261 - виолетова
  Маица - код 4261 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 11936 - розова
  Фустан - код 11936 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 0308 - борда
  Блуза - код 0308 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71