-40%

Фустан - код 2077 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339841
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Вискоза - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2829 - капучино
  Фустан - код 2829 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8917 - капучино
  Фустан - код 8917 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11893 - капучино
  Фустан - код 11893 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5371 - кремова
  Фустан - код 5371 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Џемпер - код 3255 - бело
  Џемпер - код 3255 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 6979 - црна
  Фустан - код 6979 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски къс топ потник с гол гръб в черно - код 11975
  Топ - код 11975 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Топ - код 3249 - црна
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 1689 - циклама
  Фустан - код 1689 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 11490 - црвена
  Блуза - код 11490 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия розово каре - код 7777 - 4
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Изчистен дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 1651
  Топ - код 1651 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71