-60%

Фустан - код 2077 - камуфлажа - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340186
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Камуфлажа

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856
  Фустан - код 8856
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4081
  Фустан - код 4081
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5142
  Фустан - код 5142
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 0956 - кремова
  Фустан - код 0956 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11898 - црна
  Блуза - код 11898 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамско спортно долнище с висока талия и ластик в светлосиво - код 0624
  Тренерки-долен дел - код 0624
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 1272 - розова
  Фустан - код 1272 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 11909 - бело
  Топ - код 11909 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71