-40%

Фустан - код 2077 - праска - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339871
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Праска

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2127 - небесно сина
  Фустан - код 2127 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 1971 - шарена
  Комплет - код 1971 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Атрактивен спортен екип в бяло панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 5654 - црна
  Фустан - код 5654 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Ефектен дамски топ с връзки в бежово - код 0958
  Топ - код 0958 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски свободни дънки в тъмносиньо - код 8099
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 10. Фустан - код 8190 - циклама
  Фустан - код 8190 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71