-60%

Фустан - код 2077 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339886
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11985 - ментол
  Фустан - код 11985 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9968 - ментол
  Фустан - код 9968 - ментол
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5554 - сина
  Фустан - код 5554 - сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Ежедневен сет тениска и пола в бяло и сиво- код 840
  Комплет - код 840 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 5142
  Фустан - код 5142
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивни къси панталони в цвят шампанско - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Къс дамски елек грейка в светлосиньо - код 5763
  Елек - код 5763
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Топ - код 3183 - црна
  Топ - код 3183 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Ефирен къс гащеризон с колан в лилаво - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дълга дамска туника от плетиво с паднало рамо в бяло - код 7962
  Туника - код 7962 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71