-60%

Фустан - код 2077 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339931
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Вискоза - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8469 - небесно сина
  Фустан - код 8469 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2794 - небесно сина
  Фустан - код 2794 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11993
  Фустан - код 11993
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски топ потник рипс с копчета в черно - код 11821
  Топ - код 11821 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в черно - код 4857
  Блуза - код 4857 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Дамски пуловер с паднало рамо в черно - код 1634
  Џемпер - код 1634 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Къса дамска блуза с връзки в цвят капучино - код 1297
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 6969 - бело
  Фустан - код 6969 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1433 - шарена
  Фустан - код 1433 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Дамски сет топ и пола в цвят капучино - код 10110
  Код 10110 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71