-70%

Фустан - код 2077 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339901
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11966 - жолта
  Фустан - код 11966 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код В147 - кафеава
  Код В147 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 1689 - окер
  Фустан - код 1689 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 1
  Код 2022 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5554 - розова
  Фустан - код 5554 - розова
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в бежово - код 2975
  Туника - код 2975
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски свободен панталон в бяло - код 11803
  Панталони - код 11803 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3166
  Блуза - код 3166 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 12049
  Блуза - код 12049 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Ефирен къс гащеризон с колан в розово - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71