-40%

Фустан - код 2077 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339946
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - кремова
  Фустан - код 9376 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4920 - кремова
  Фустан - код 4920 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0891 - кремова
  Фустан - код 0891 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1534
  Фустан - код 1534
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2242
  Фустан - код 2242
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6342 - бело
  Блуза - код 6342 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Купачи - код 0927
  Купачи - код 0927
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамски комплект пола и потник рипс в синьо - код 4631
  Комплет - код 4631 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 3225 - бела
  Фустан - код 3225 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Дамски комплект тениска и панталон в черно - код 5758
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Кардиган - код 0107
  Кардиган - код 0107
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дълга свободна дамска риза в синьо - код 0239
  Кошула - код 0239 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71