-63%

Фустан - код 2078 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340126
-63%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11996 - црна
  Фустан - код 11996 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 0581 - црна
  Фустан - код 0581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 12644 - црна
  Фустан - код 12644 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2666 - црна
  Фустан - код 2666 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Палто - код 7940 - небесно сина
  Палто - код 7940 - небесно сина
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в червено - код 2679
  Дуксер - код 2679 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Панталони - код 2788 - 5 - борда
  Панталони - код 2788 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2515 - шарено
  Фустан - код 2515 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски елек грейка с две лица в светлосиньо - код 2531
  Елек - код 2531 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивен къс топ рипс в светлосиньо - код 0995
  Топ - код 0995
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71