-74%

Фустан - код 2078 - капучино - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340111
-74%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код 92083 - розова
  Код 92083 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивна дамска блуза с паднали рамене в цвят корал - код 4253
  Маица - код 4253 - 4 - корали
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Тренерки - код 8437 - црна
  Тренерки - код 8437 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в бежово - код 4811
  Кардиган - код 4811 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8497 - шарена
  Фустан - код 8497 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дълъг дамски елек грейка с качулка в масленозелено - код 4138
  Елек - код 4138 - зелена
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 9. Блуза - код 0308
  Блуза - код 0308
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5142 - окер
  Фустан - код 5142 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71