-63%

Фустан - код 2078 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340096
-63%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12001 - ментол
  Фустан - код 12001 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 2663 - ментол
  Фустан - код 2663 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 7858 - зелена
  Фустан - код 7858 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7858
  Фустан - код 7858
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 4758 - 1 - црна
  Фустан - код 4758 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0722
  Фустан - код 0722
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B140
  Код B140
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Дълъг дамски елек с цип в светлозелено - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Код 5350 - црвена
  Код 5350 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 8865 - 3
  Блуза - код 8865 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Спортски комплет - код 0112 - 1 - леопарди
  Спортски комплет - код 0112 - 1 - леопарди
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Дамско спортно долнище с висока талия в бежово - код 4135
  Тренерки-долен дел - код 4135 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71