-60%

Фустан - код 208 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41452
-60%
Special Price MKD 667,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12065 - кремова
  Фустан - код 12065 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9368 - кремова
  Фустан - код 9368 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 7846 - кремова
  Фустан - код 7846 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7376 - 3 - кремова
  Фустан - код 7376 - 3 - кремова
  MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Маица - код 5233 - бело
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска тениска с остро деколте в черно - код 0589
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Къс дамски топ потник в черно - код 2910
  Топ - код 2910 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Топ - код 2668 - кафеава
  Топ - код 2668 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Топ - код 11758
  Топ - код 11758
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 9949 - корали
  Фустан - код 9949 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71