-57%

Фустан - код 224 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38268
-57%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0351 - црна
  Фустан - код 0351 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Елегантен дамски топ потник в бяло - код 6477
  Топ - код 6477 - 1 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 0951 - виолетова
  Фустан - код 0951 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в бежово - код 0577
  Кардиган - код 0577
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Комплет - код 2082 - 2
  Комплет - код 2082 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Спортен дамски сет долнище и горнище с качулка в сиво - код 2941
  Комплет - код 2941 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71