-62%

Фустан - код 239 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
771
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - црна
  Фустан - код 6590 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 12006 - црна
  Фустан - код 12006 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 0581 - црна
  Фустан - код 0581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Слични производи
 1. Топ - код 2987 - зелена
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски топ потник рипс с принт в бяло - код 10270
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлосиньо - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8856 - црна
  Фустан - код 8856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къса пола с атрактивен десен с прехлупване - код 8571 - 13
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в розово - код 6055
  Кардиган - код 6055 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ потник с презрамки в черно - код 7774
  Топ - код 7774 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивни къси панталони в цвят пудра - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71