-45%

Фустан - код 266 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40221
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12038 - црна
  Фустан - код 12038 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0891 - црна
  Фустан - код 0891 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1534 - црна
  Фустан - код 1534 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3865 - црна
  Фустан - код 3865 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1663 - бело
  Блуза - код 1663 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Сако - код 2365 - сина
  Сако - код 2365 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Џемпер - код 0283 - розова
  Џемпер - код 0283 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска тениска в бяло с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 11698
  Блуза - код 11698
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски комплект блуза и пола в цвят циклама - код 1668
  Комплет - код 1668 - 3 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 111938 - сина
  Фустан - код 111938 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 1957 - црна
  Фустан - код 1957 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71