-32%

Фустан - код 271 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39639
-32%
Special Price MKD 1.508,00 Регуларна цена MKD 2.233,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в розово - код 4760
  Кардиган - код 4760 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1689 - окер
  Фустан - код 1689 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски бански в две части с висока талия в розово рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8113 - 1 - црна
  Фустан - код 8113 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 1680 - 1
  Комплет - код 1680 - 1
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Код B577 - праска
  Код B577 - праска
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Топ - код 11758
  Топ - код 11758
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 6969 - бело
  Фустан - код 6969 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B81 - жолта
  Код B81 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71