-44%

Фустан - код 300 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40890
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 65% Полиестер-35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 4933 - небесно сина
  Фустан - код 4933 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 8469 - небесно сина
  Фустан - код 8469 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0545 - небесно сина
  Фустан - код 0545 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1652 - небесно сина
  Фустан - код 1652 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамска изчистена тениска в бяло - код 1423
  Маица - код 1423 - 2 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски изчистени дънки в синьо - код 0456
  Фармерки - код 0456 - 1 - сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 3210 - 1 - бело
  Блуза - код 3210 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Ефектна асиметрична дълга дамска туника в черно - код 4705
  Туника - код 4705 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71