-80%

Фустан - код 302 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4085
-80%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 4606 - розова
  Топ - код 4606 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Елегантно дамско палто в цвят бордо - код 1345
  Палто - код 1345 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6979 - црна
  Фустан - код 6979 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Блуза - код 1663
  Блуза - код 1663
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 2916 - шарена
  Фустан - код 2916 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1370 - 2
  Фустан - код 1370 - 2
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлосиньо - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 13131 - сина
  Фустан - код 13131 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.609,71