-40%

Фустан - код 314 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
914
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12038 - црна
  Фустан - код 12038 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0891 - црна
  Фустан - код 0891 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1534 - црна
  Фустан - код 1534 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3865 - црна
  Фустан - код 3865 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Дамски топ с ефектно деколте в цвят капучино - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Атрактивен спортен екип панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" в черно с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 6762 - бело
  Топ - код 6762 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Къса плетена дамска жилетка в цвят пудра - код 4695
  Кардиган - код 4695 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Ефектни дамски дънки с ластик в синьо - код 4717
  Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Сако - код 2461 - кремова
  Сако - код 2461 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 8125 - сиво
  Фустан - код 8125 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71