-62%

Фустан - код 316 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
727
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12001 - ментол
  Фустан - код 12001 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11936 - зелена
  Фустан - код 11936 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дълъг дамски елек грейка с цип в тъмносиньо - код 3211
  Елек - код 3211 - сина
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 2. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Къс дамски елек грейка в светлосиньо - код 5763
  Елек - код 5763
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 7483 - 4
  Топ - код 7483 - 4
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Маица - код 11666 - бело
  Маица - код 11666 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамски дълъг елек с колан в черно - код 4020
  Елек - код 4020 - црна
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 8. Екстравагантна дамска блуза рипс с голи рамене в черно - код 11601
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 1574 - розова
  Спортски комплет - код 1574 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71