-50%

Фустан - код 322 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1591
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856 - црна
  Фустан - код 8856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4081 - црна
  Фустан - код 4081 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0545 - црна
  Фустан - код 0545 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4673 - црна
  Фустан - код 4673 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 7783 - црна
  Фустан - код 7783 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Код B422 - тиркизна
  Код B422 - тиркизна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в цвят мента - код 0577
  Кардиган - код 0577 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комбинезон - код 0821 - црна
  Комбинезон - код 0821 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Кокетна дамска пола в черно на цветя - код 4851
  Сукња - код 4851 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в бяло - код 4760
  Кардиган - код 4760 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71