-51%

Фустан - код 350 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38122
-51%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 4790 - бело
  Фустан - код 4790 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4951 - бела
  Фустан - код 4951 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5866 - бела
  Фустан - код 5866 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0545 - бело
  Фустан - код 0545 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B530
  Код B530
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Код B521 - виолетова
  Код B521 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комплет - код 2604 - 2 - бело
  Комплет - код 2604 - 2 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамско спортно долнище с висока талия в масленозелено - код 4135
  Тренерки-долен дел - код 4135
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 2730
  Комплет - код 2730
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Ефектна тениска рипс с голо рамо и връзки в черно - код 1247
  Маица - код 1247 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивен топ рипс с къдрички в светлосиньо - код 10100
  Код 10100
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 1587
  Блуза - код 1587
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71