-66%

Фустан - код 3605 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
350911
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2202
  Фустан - код 2202
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Код 10230 - бела
  Код 10230 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 4123 - црна
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 1836
  Маица - код 1836 - 1 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 0934 - црна
  Тренерки - код 0934 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код B426 - виолетова
  Код B426 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Ефектен дамски топ в бежово - код 1749
  Топ - код 1749
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Код B414 - бело
  Код B414 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71