-53%

Фустан - код 3635 - 1 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
354136
-53%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0328 - 1 - шарена
  Фустан - код 0328 - 1 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 2639 - шарена
  Фустан - код 2639 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Код B395
  Код B395
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 11932 - бела
  Фустан - код 11932 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Купачи - код 1296 - 6
  Купачи - код 1296 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 2
  Код 2022 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2766 - црна
  Фустан - код 2766 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71