-42%

Фустан - код 375 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38349
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8513 - бело
  Фустан - код 8513 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 3225 - бела
  Фустан - код 3225 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 12000 - бела
  Фустан - код 12000 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5554 - црна
  Фустан - код 5554 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Фустан - код 9368 - капучино
  Фустан - код 9368 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Тренерки - код 9842 - 3 - небесно сина
  Тренерки - код 9842 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Дамско боди в цвят тюркоаз - код 12820
  Код 12820 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 10300 - црвена
  Фустан - код 10300 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Туника - код 3579 - црна
  Туника - код 3579 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71