-42%

Фустан - код 375 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38347
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8513 - црвена
  Фустан - код 8513 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 12000 - црвена
  Фустан - код 12000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8899 - црвена
  Фустан - код 8899 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Къс дамски топ потник рипс в бежово - код 0869
  Топ - код 0869
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 3. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски комплект къс топ и ангуг в зелено - код 4304
  Комплет - код 4304 - 1 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Къси панталонки в светлосиньо - код 8256
  Кратки панталони - код 8256
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Блуза - код 12050 - кремова
  Блуза - код 12050 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивно дамско боди в червено - код 1279
  Боди - код 1279 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Атрактивен дамски топ потник с гол гръб в бяло - код 7477
  Топ - код 7477 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 11792 - бело
  Маица - код 11792 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71