-42%

Фустан - код 375 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38346
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4081 - пудра
  Фустан - код 4081 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6261 - розова
  Фустан - код 6261 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 384444
  Фустан - код 384444
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Свободна дамска тениска в цвят праскова - код 2389
  Маица - код 2389 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Код B160 - капучино
  Код B160 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в светлосиньо - код 0577
  Кардиган - код 0577
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Џемпер - код 0432 - шарена
  Џемпер - код 0432 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Дамски комплект потник и панталон в светлолилаво с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамски комплект потник и пола в неоново розово - код 4631
  Комплет - код 4631 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71