-35%

Фустан - код 385 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39178
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 7589 - бело
  Фустан - код 7589 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3482 - бела
  Фустан - код 3482 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9438
  Фустан - код 9438
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Палто - код 910 - сиво
  Палто - код 910 - сиво
  Special Price MKD 986,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
 3. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 7361
  Кардиган - код 7361 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Къса плетена дамска жилетка в кафяво - код 4695
  Кардиган - код 4695
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 2652 - шарено
  Фустан - код 2652 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4933 - кремова
  Фустан - код 4933 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Дамско ежедневно сако в бежово - код 7951
  Сако - код 7951
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71