-42%

Фустан - код 392 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38478
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11993
  Фустан - код 11993
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 0987 - небесно сина
  Фустан - код 0987 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 11966
  Фустан - код 11966
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код B144 - сиво
  Код B144 - сиво
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 2. Елегантно дълго дамско сако в тъмнозелено - код 3716
  Сако - код 3716
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Џемпер - код 1642 - шарена
  Џемпер - код 1642 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 12072 - сиво
  Блуза - код 12072 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 8841 - капучино
  Фустан - код 8841 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 5866
  Фустан - код 5866
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 12811
  Топ - код 12811 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в цвят горчица - код 4703
  Кардиган - код 4703 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски топ потник с гол гръб в червено - код 11975 - гръб
  Топ - код 11975 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71