-42%

Фустан - код 392 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38477
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6969 - жолта
  Фустан - код 6969 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Къс дамски топ рипс в лилаво - код 0963
  Топ - код 0963 - виолетова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Спортски комплет - код 7034 - капучино
  Спортски комплет - код 7034 - капучино
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Код B271 - 2 - шарена
  Код B271 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 12051
  Фустан - код 12051
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 5398 - црна
  Маица - код 5398 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамска тениска в синьо с принт - код 18299
  Маица - код 18299 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Дамски комплект тениска и панталон в бежово - код 5758
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71