-62%

Фустан - код 396 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38501
-62%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1358 - сина
  Фустан - код 1358 - сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 3948 - небесно сина
  Фустан - код 3948 - небесно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 4933
  Фустан - код 4933
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 2504 - небесно сина
  Фустан - код 2504 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 6289 - бело
  Блуза - код 6289 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 11993 - небесно сина
  Фустан - код 11993 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 2074 - виолетова
  Фустан - код 2074 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Разкроена дълга дамска пола в бежово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 0939
  Комплет - код 0939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамска свободна жилетка с качулка в черно - код 9066
  Кардиган - код 9066 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71