-36%

Фустан - код 403 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39586
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1843 - небесно сина
  Фустан - код 1843 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2741
  Фустан - код 2741
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4159
  Фустан - код 4159
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тениска в цвят пудра с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 9954
  Комплет - код 9954
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Код 20101 - црна
  Код 20101 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 5142 - окер
  Фустан - код 5142 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 6469
  Топ - код 6469 - 3
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в светлосиньо - код 10077
  Комплет - код 10077
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 2214 - окер
  Блуза - код 2214 - окер
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71