-37%

Фустан - код 4483 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338476
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12042 - црна
  Фустан - код 12042 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 12038 - црна
  Фустан - код 12038 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6940 - црна
  Фустан - код 6940 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Сако - код 7490 - небесно сина
  Сако - код 7490 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски спортен сет тениска и клин в цвят циклама - код 4350
  Комплет - код 4350 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивна къса дамска тениска рипс в бежово - код 13033
  Маица - код 13033 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Дамска блуза в тъмнолилаво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 6
  MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Стилно свободно дамско яке с копчета от лъскава материя в бордо - код 0273
  Јакна - код 0273 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Стилен дамски гащеризон в червено - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71