-37%

Фустан - код 4483 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338461
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3852 - борда
  Фустан - код 3852 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски панталон с висока талия в капучино - код 3128
  Панталони - код 3128 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 12064 - сиво
  Блуза - код 12064 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Маица - код 2979 - пудра
  Маица - код 2979 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 0833 - бела
  Комплет - код 0833 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 1663 - бело
  Блуза - код 1663 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в зелено - код 0157
  Блуза - код 0157 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71