-37%

Фустан - код 4483 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338626
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1356 - окер
  Фустан - код 1356 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4920 - капучино
  Фустан - код 4920 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3865 - окер
  Фустан - код 3865 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1557 - окер
  Фустан - код 1557 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1357 - окер
  Фустан - код 1357 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6135 - зелена
  Фустан - код 6135 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 4555 - кремова
  Тренерки - код 4555 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бордо - код 12049
  Блуза - код 12049 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код 502 - окер
  Код 502 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71