-37%

Фустан - код 4483 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338506
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0459 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 11975
  Топ - код 11975
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамски изрязан бански в две части в синьо - код 9042
  Купачи - код 9042 - 7 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в синьо - код 11989
  Топ - код 11989 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Комплет - код 1661 - црна
  Комплет - код 1661 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Дамски комплект блуза и клин в бежово - код 2297
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 7. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 2324 - бело
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивен къс топ блуза с връзки в черно - код 11967
  Топ - код 11967 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71