-37%

Фустан - код 4483 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338446
-37%
Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - зелена
  Фустан - код 9376 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4765 - тиркизна
  Фустан - код 4765 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356
  Фустан - код 1356
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4920
  Фустан - код 4920
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски топ с къдрички в бяло - код 11537
  Топ - код 11537 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Панталони - код 2100 - 4 - шарена
  Панталони - код 2100 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивен дамски топ плетиво в черно - код 9909
  Топ - код 9909 - црна
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 5866 - бела
  Фустан - код 5866 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 44589 - 2 - бело
  Фустан - код 44589 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Атрактивен бански цял в лилаво - код 1091
  Купачи - код 1091 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Код B460 - црвена
  Код B460 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71