-61%

Фустан - код 4489 - 2 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338281
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамски комплект сако с колан и панталон в бежово - код 0477
  Комплет - код 0477 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 9660 - 7 - шарено
  Фустан - код 9660 - 7 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8556 - кремова
  Фустан - код 8556 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Къса пола с атрактивен десен и прехлупване - код 8571 - 11
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Палто - код 8746 - црна
  Палто - код 8746 - црна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Атрактивен къс дамски топ рипс в лилаво - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 0889 - зелена
  Фустан - код 0889 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Къса атрактивна дамска пола с прехлупване в сив десен - код 2544 - 4
  Сукња - код 2544 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско сако в черно - код 2900 - лице
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71