-61%

Фустан - код 4489 - 3 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338296
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 4356 - 4
  Фармерки - код 4356 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 11758 - црна
  Топ - код 11758 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6459 - зелена
  Фустан - код 6459 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Панталони - код 2789 - 2
  Панталони - код 2789 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в синьо - код 4539
  Кардиган - код 4539 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамски свободен пуловер в цвят шампанско - код 4180
  Џемпер - код 4180
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71