-61%

Фустан - код 4489 - 4 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338311
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 12062 - црна
  Блуза - код 12062 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Елегантно вталено дамско палто в светлосиньо - код 3908
  Палто - код 3908
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 0323 - 4 - шарена
  Кошула - код 0323 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дълга свободна дамска риза в зелено - код 0239
  Кошула - код 0239 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 4382 - шарена
  Фустан - код 4382 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска тениска в синьо с принт - код 18299
  Маица - код 18299 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Къса дамска блуза рипс в бяло - код 11800
  Блуза - код 11800 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамски къс топ бюстие рипс в черно - код 11942
  Топ - код 11942 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71