-75%

Фустан - код 450 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38161
-75%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9103 - пудра
  Фустан - код 9103 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в светлосиньо - код 6055
  Кардиган - код 6055
  Special Price MKD 1.005,14 Регуларна цена MKD 1.295,14
 2. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в тъмнозелено - код 4857
  Блуза - код 4857
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Спортен сет от две части тениска и клин в синьо - код 557
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 1481 - црвена
  Фустан - код 1481 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамско зимно пухено палто с копчета в цвят бордо - код 4664
  Палто - код 4664 - 5 - борда
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71