-62%

Фустан - код 450 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38164
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8979 - небесно сина
  Фустан - код 8979 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11993 - небесно сина
  Фустан - код 11993 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8899
  Фустан - код 8899
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 111938 - сина
  Фустан - код 111938 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 7858 - небесно сина
  Фустан - код 7858 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 6567
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11411 - 1 - црна
  Фустан - код 11411 - 1 - црна
  MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в светлосиньо - код 4857
  Блуза - код 4857
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Ефектен дамски топ потник в черно - код 1749
  Топ - код 1749 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 0988 - капучино
  Фустан - код 0988 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Панталони - код 4895
  Панталони - код 4895
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 6224 - борда
  Фустан - код 6224 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71